Káva a noční dort

Je to trochu magie v chuti na sladké. Quelli morbidi, umidi ma non troppo, ideali per essere gustati con un buon caffè o come accompagnamento alla spremuta.

Je mi jedno, jestli se s vámi rozloučím, protože můžete navštívit den částečného imperialismu, misku s cukrem na kuchyňském stole a módu, která vás zbaví smůly. Dort je také známý tím, že vytváří velké množství sušeného ovoce v přehledném a sladkém kole, takže si buďte jisti, že je to jen základ pro vytvoření vašeho oblíbeného dne na světě.

Inspirací pro můj recept je udělat fotku, kterou jsem viděla na webu a s tím, že hlavní ingredience jsou na kávu a sušené ovoce, jsem do toho velmi zapálená, ale měla jsem to štěstí, že jsem mi všechny poslala operu a vytvořit mou verzi.

E ‘stata la nostra colazione di queste ultime mattine di febbraio, in cui inizia a fare giorno molto prima, ma è ancora freddo e si ha solo voglia di qualcosa di morbido e buono per accompagnare il caffè bollente. Seduti al tavolo della nostra cucina color meringa facciamo a chi si prende la fetta con più noci sopra, perciò non lesinate sulla loro quantità. E ‘una legge universale: più noci = più buona.

Ingredience na jeden výtisk 18 cm:

150 g mouky 00

15 gramů amido di mais

90 g kávy z mouky, srp a láska (asi mouka pro tři osoby)
70 ml rýžového oleje

100 gramů cukroví di kanara, typ demerara

8 gr lievito v polvere

1 kukačka sladké kávy

40 g sóji pozdní

mix nocí: noci z Romagna, noci pekanové, noci anacardio, noci amazonské, noci makadamské

3-4 malé kukačky

Postup:

V teriérovi odolném vůči kaloriím versiamo lo zucchero, il rozpustná káva, il latte ze sóji a l’olio, mescoliamo. Uniamo il caffè bollente della moka e mischiamo, finche lo zucchero non si è quasi completamente sciolto.

V empia ciotola setacciamo la farina, l’amido e il lievito. Promícháme s frustrací a přidáme cukrový kompost. Jemný cement znovu promícháme, abychom odstranili homogenní kompost.

Versiamo nello nello precedentte unto d’olio a aggiungiamo sulla superficie del composto una decina di noci, cercando di spingerle verso il basso.

Informace v horké vodě při 180 ° po dobu 25-30 minut kolem, finché uno stecchino conficcato nel centro non esce pulito. Děláme to úplně.

Ve skutečnosti v antiadherentu padella uděláme přípitek uprostřed noci, mix nocí, rezerva.

Když je panenka freddo, mettiamolo sul piatto di portata a cospargiamolo con una generosa quantità del mix di noci. Versiamovi sopra in maniera irregolare 3-4 cucchiai di malto, di modo che tutta la frutta secca ne sia ricoperta.

Zdarma můžete uchovat 3-4 dny.

Hodně štěstí všem *.
Oděr od trůnu.