Përmbledhje e organizatorit të kutisë së rregullueshme të YouCopia UpSpace

Ne i zgjedhim këto produkte në mënyrë të pavarur – nëse blini nga një nga lidhjet tona, ne mund të fitojmë një komision. Të gjitha çmimet ishin të sakta në kohën e publikimit.

Ka vetëm disa gjëra në kuzhinën tuaj që janë të vështira për t’u ruajtur. Pavarësisht nëse punoni me hapësirë ​​të kufizuar ose të gjerë, ruajtja inteligjente e kuzhinës është gjithmonë jetike, veçanërisht për ta mbajtur dhomën në gjendje pa probleme. YouCopia, marka që qëndron pas disa prej organizatorëve të preferuar të redaktorëve tanë, ka një mjet tjetër gjenial për të mbajtur më në fund të gjitha paketimet dhe çantat e ruajtjes së kuzhinës – duke përfshirë mbështjellësin plastik, fletë metalike, letrën pergamene dhe më shumë – të rregullta, të rregullta dhe patjetër nr i ngjeshur në një sirtar të rrëmujshëm ose i vendosur në mënyrë të pasigurt në një dollap.

YouCopia UpSpace Adjustable Box Organizer është një raft magazinimi me shumë nivele që mund të rregullohet për të mbajtur disa kuti me mbështjellës plastik, fletë metalike, letër pergamene, gallona dhe çanta sanduiç dhe shumë më tepër. Ajo që i bën këto sende kaq të vështira për t’u organizuar janë format dhe madhësitë e tyre të ndryshme, të cilat mund të jenë të bezdisshme për t’i vendosur në një sirtar. Ky organizues i dobishëm rafti mund të ruhet me lehtësi nën lavaman ose në një dollap ose dollap për qasje të lehtë. Dhe me mbi 13,000 komente me pesë yje, ne jemi të sigurt se ky modul i dobishëm do ta bëjë menjëherë kuzhinën tuaj të ndihet më e rregullt!

Pajisja vjen me tre rafte të rregullueshme që mund t’i lëvizni lehtësisht lart e poshtë për kuti më të mëdha dhe më të vogla. Korniza e telit prej çeliku mund të mbajë deri në 20 paund, kështu që ju mund të ruani me lehtësi kuti të mëdha e të rënda me qese plehrash ose letër alumini. Dhe e gjithë gjëja montohet në vetëm një minutë pa ndonjë mjet të veçantë. Do të gjeni gjithashtu një sërë madhësish që i përshtaten nevojave tuaja, duke përfshirë opsionin më të vogël 9 “9”, organizatorin më të madh 12 “9” dhe njësinë 12 “12”, perfekte për këdo që pëlqen të blejë me shumicë. dhe ka hapësirë ​​​​ruajtjeje më të madhe kuti. Ai gjithashtu ka një mbajtëse mbështjellëse ultra-kompakt që i kalon raftet së bashku dhe përdor mbajtëset e kabllove në vend të tyre për të ruajtur kutitë e gjata dhe të ngushta.

Shqyrtuesit kishin kaq shumë gjëra të mahnitshme për të thënë për këtë pajisje ruajtëse, duke e lavdëruar atë për rregullimin e dollapëve dhe dollapëve të rrëmujshëm, kaotikë. “Dollapi im i madh i thellë i kuzhinës ishte një përzierje e kutive drithërash, tupperware dhe gjëra të tjera. Më të këqijat ishin kutitë e mbushura me kuzhinë, të cilat gjithmonë fluturonin rebele. Ky organizator më ndihmoi të përballoja rrëmujën, duke përfshirë kuti vërtet të gjata si letër alumini dhe letër pergamene, “shkruan një klient. Një tjetër i bëri jehonë gjendjes shpirtërore, duke shtuar: “Ky raft i fortë, i lezetshëm, i rregullueshëm në thelb më dha shumë hapësirë ​​vertikale dhe lehtësinë për të pasur pak hapësirë ​​për çdo artikull shumë lehtë.”

Duke blerë këtë organizator kabineti, nuk do t’ju duhet më të shqetësoheni për ruajtjen e kutive njëra mbi tjetrën, të cilat duken gjithmonë të rrëmujshme. Një recensues pranoi, duke shpjeguar: “Nuk ka më rregullim dhe ruajtje të pakujdesshme të kutive në dollap. Është i pastër dhe i rregullt dhe i bën të gjitha kutitë të aksesueshme pa më rënë asgjë në kokë gjatë procesit !! E REKOMANDOJ SHUMË!!”

Nëse jeni duke kërkuar mënyra për ta bërë automatikisht kuzhinën tuaj të duket më e organizuar, mos kërkoni më larg se ky organizues i kutisë së rregullueshme YouCopia UpSpace për fletë metalike, mbështjellës plastik, çanta sanduiç dhe më shumë. Për vetëm 20 dollarë, është një zgjidhje e thjeshtë që do të bëjë një ndryshim të madh!

Erin Cavoto

Shkrimtar komercial

Erin shkruan për gjithçka që lidhet me blerjet për The Kitchn, duke përfshirë nënvizimin e markave të vogla të enëve të gatimit, testimin e produkteve të shkëlqyera ose përcaktimin e shitjeve që duhet të dini. Ajo është gjithashtu e rregullt në seksionin e djathit të Trader Joe dhe ka një furnizim të pafund me çaj në shtëpi.