Recept na mlýnek na maso Život je Ambrosia

Sriracha Meatloaf je twist na klasiku! Tento sekaný glazovaný barbecue omáčkou se stane novým oblíbencem.

Poznámka: Tento recept byl původně napsán a publikován v roce 2013. V roce 2022 byl aktualizován o nové fotografie, podrobné fotografické pokyny, poznámky k receptu a nutriční informace.

Opravdu nechápu, proč někteří lidé nemají rádi masové bochníky. Možná je to tak. Maso. Chléb. Uznávám, to je docela dobré jméno. Ale taky se přiznám, že odbočuji milovat masový chléb. V žádném případě to mohu získat. ALE je několik klíčových věcí. Musí to být vlhké. Mělo by držet pohromadě a pokud je navrchu zabijácká omáčka, ještě lépe. Tento masový chléb s omáčkou Sriracha BBQ je vše výše uvedené. A v podstatě velký starý talíř pro pohodlí.

Nakrájená sekaná na dřevěném prkénku.

Poleva na masovém chlebu je vždy, alespoň zde, hvězdou show. A stačí vám tradiční kečup smíchaný s trochou cukru a koření. Sriracha BBQ omáčka na vrchu tohoto sekaného mírně zvýrazní celou polevu. Vidíte, Sriracha BBQ omáčka, která je navrchu zapečená, takže po uvaření ještě jednou zkaramelizuje s trochou přelití. To je perfektní glazura pro tento pikantní sekaný.

A nebojte se faktoru koření, tohle může jíst i moje dítě, které nemá moc rádo pepř!

Jaké ingredience budete potřebovat:

Na masový chléb budete potřebovat všechny podezřelé.

GROUND NUT/VEPŘOVÁ MYSL: Rád dělám kombinaci obojího. Kombinace má jak skvělou texturu, tak tučnost, aby vznikla opravdu voňavá sekaná.

CIBULE / ČESNEK: Oba to chcete nakrájet na malé kousky, aby to chutnalo jako maso, ale velké kusy česneku nebo cibule se vám v skusu nedostanou.

KEČUP: Pomáhá přidat jemnou sladkost masovému chlebu.

OBYČEJNÝ SUCHÝ CHLÉB / VEJCE: Tyto dva pomáhají masovému chlebu udržet si svůj “chlebový” tvar.

SŮL / PEPŘ / SKUPINA

Horní fotografie ingrediencí potřebných k výrobě masového chleba sriracha.

O SRIRACHA BBQ SAUCE:

KEČUP: Základem této grilovací omáčky je kečup, což je pravděpodobně důvod, proč dělá tak skvělou polevu na masové kuličky.

HNĚDÝ CUKR: Pomáhá dodat grilované omáčce lepkavou sladkou chuť.

SÓJOVÁ OMÁČKA / OMÁČKA TERIACI: Tyto omáčky dodávají omáčce pikantní chuť umami.

SRIRACHA: Můžete přidat tak málo nebo tolik, kolik chcete, v závislosti na vašich preferencích tepla. Pokud se obáváte horka, začal bych s 1/2 lžičky a zvýšil.

SŮL / GRANULOVANÝ ČESNEK

DESTILOVANÝ OCET: Pomáhá vyvážit chuť.

Fotografie a pokyny krok za krokem:

Stačí se řídit těmito fotografiemi a pokyny krok za krokem a na stole budete mít tuto rodinnou příjemnou pekárnu na maso!