Torta me çokollatë vegane me dardha dhe salcë karamel – Receta vegane

Ky është një version dimëror i ëmbëlsirës me luleshtrydhe. Është e shijshme dhe bën një kënaqësi të veçantë për ditën e të dashuruarve. Torta me çokollatë nuk është “me të vërtetë” e ëmbël, pasi mbushjet e tjera sjellin ëmbëlsi. Është e shijshme. Torta me çokollatë vegane me dardha dhe salcë karamel rendimenti: 8 ëmbëlsira Përbërësit: …

Torta me çokollatë vegane me dardha dhe salcë karamel – Receta vegane Read More »